Co nabízíme

Nabízíme vám pronájem několika set reklamních billboardových ploch klasického formátu 5,1 × 2,4 m (Euroformáty), citylight vitrín, přemostění a bigboardů. Většinu ploch vlastníme a spravujeme na Pardubicku a v Hradci Králové. Citylight vitríny máme kromě této lokality ještě v Chrudimi, Ústí nad Orlicí, České Třebové, Kladně a Kutné Hoře.

V čem je systém jedinečný: Díky našemu systému můžete online poptat všechny naše plochy, které nabízíme k pronájmu. Ve Vámi zvoleném termínu okamžitě zjistíte, zda plochy jsou volné či obsazené jiným zákazníkem.

Slovník pojmů v kalendáři a v systému

  • Volné – plochu si můžete okamžitě poptat.
  • Obsazeno – plocha je smluvně obsazena a není možné ji v tomto čase pronajmout.
  • Na Dotaz – každý náš zákazník, který má plochu v pronájmu déle jak 3 měsíce, má předkupní právo na stejné období, a to značí tento stav. I přesto ji můžete poptat, jelikož existuje šance, že se plocha uvolní.
  • Last Minute – tento filtr zobrazí plochy, které jsou volné 5 dní před začátkem kalendářního měsíce a max do 15. dne daného měsíce. Tomu také odpovídá i nižší cena pronájmu.
  • Super Last Minute – nejnižší možná cena za pronájem reklamní plochy odpovídá období od 16. dne daného měsíce do konce měsíce.

Ceny

Každá plocha má svou cenu v závislosti na lokalitě a délky pronájmu. Po vybrání ploch a termínů Vám bude cena vypočtena ve Vaší poptávce.

V základu rozdělujeme u billboardů 3 tarifní pásma podle délky pronájmu (1 měsíc, 6 měsíců, 12 měsíců) a následně podle lokality a možnosti osvětlení. U citylight vitrín se ceny liší dle města, kde je CLV umístěno.

V ceně pronájmu je vždy výlep zdarma. Pokud si zákazník nedodá plakáty, jsme připraveni je vytisknout.

Postup poptávky

Poté, co si vyberete plochy a odešlete poptávku, bude Vaše poptávka přidělena našemu reklamnímu poradci. Ten ověří dostupnost, zkontaktuje Vás a potvrdíte si Vaši rezervaci. Následně budete mít několik dní na finální potvrzení Vaší rezervace, případně k doladění grafiky a tisku.

Napište nám