Jak šel čas s BARTH Reklamka

První zmínka o naší společnosti se datuje na 1. září 1996. Příběh reklamní agentury se začíná psát v budově nádraží Českých drah, na náměstí Jana Pernera v Pardubicích.

 • 1996: Společnost BARTH – media, a.s. vstupuje na trh jako reklamní agentura se 7 zaměstnanci, která se s potřebným vybavením pouští na trh s TISKOVINAMI. Vyrábíme katalogy, letáky, brožury, vizitky, plakáty a vše ostatní. V Pardubicích nabízíme k pronájmu CITY LIGHT VITRÍNY – novinka pro celé město, kterou přinesla právě agentura BARTH - media.
 • 1998: Rozšiřujeme! Jeden ze zlomových roků pro společnost BARTH - media. Dne 4. května se BARTH - media stěhují do nových prostor na Hůrce. Nejen prostory, ale i služby společnosti se mění. Začínáme s pronájmem BILLBOARDŮ, navigačních tabulí a reklamy na mostech. Zároveň vzniká nové oddělení Výroby reklamy, které se vrhá do odvětví polepů vozidel, výloh, autobusů, trolejbusů, vrtulníků, lodí, tabulí, … prostě všeho, co se polepit dá.
 • 20002002: V tomto roce dochází k další výstavbě city light vitrín. Rozšiřujeme naši nabídku o nová města: Chrudim, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Kladno, Kutná Hora, Náchod a další.
 • 2004: Společnost BARTH - media se chce neustále zdokonalovat a přinášet zákazníkům opravdu prvotřídní služby – nastupuje nová řada KREATIVNÍCH GRAFIKŮ, kteří jsou připraveni pro tvorbu logomanuálů, prezentací a kompletních grafických podkladů pro vaše podnikání.
 • 2006: Po 10 letech je co slavit. Náš tým se rozrostl o 5 kmenových zaměstnanců a 3 externisty. Agentura šlape jako hodinky a proto se pouštíme do dalšího odvětví reklamy a tím je FIREMNÍ TEXTIL, REKLAMNÍ PŘEDMĚTY, POS materiály. Naši specialisté vyhledávají to nejlepší pro podporu vašeho podnikání. Absolvujeme několik odborných školení a stáváme se specialisty v oboru.
 • 2010: Chceme neustále přinášet to nejnovější a proto vzniká tým specialistů v oblasti SVĚTELNÉ REKLAMY.
 • 2012: Jdeme s dobou a vrháme se do ONLINE MARKETINGU. Umíme pro vás zařídit výrobu webu, tvorbu e-shopu, PPC reklamu, správu sociálních sítí. Umíme vaše zákazníky a partnery potěšit vhodně zvoleným direct mailingem.
 • 2016: Chceme tisknout o sto šest. Proto jsme se rozhodli rozšířit oddělení výroby o nového mazlíka, tedy nový tiskový stroj zn. MUTOH. Díky němu jsme rychlejší a naše práce efektivnější.
 • 2017: Dokážeme pro vás cokoliv. Včetně výše zmíněného pro vás zajistíme jakýkoliv event. Za ta léta se nám podařilo vybudovat silný, stabilní a spolehlivý tým, který čítá 27 zaměstnanců. Jsou v něm lidé, jejichž zkušenosti, přístup a nadšení jsou to, co dělá rozdíl od ostatních. Díky tomu vám nabízíme kvalitní fullservisové služby v oblasti reklamy.
 • 2018: Děláme pro vás weby a webovou analytiku, zlepšujeme vaši viditelnost v online světě. Už je nás přes 30 a dokážeme vyhovět téměř všem vašim požadavkům. Zároveň měníme název naší firmy na BARTH Reklamka a.s., aby náš název více zohledňoval to, co opravdu děláme.
 • 2019: Rozšířili jsme se o nové prostory pro výrobu a zakoupili nové technologie HP. Máme rádi přírodu a tak jsme veškerá osvětlení v našich kanceláří předělali na LED svícení.
 • 2020: Na začátku roku jsme zakoupili nový tiskový stroj MUTOH. V dubnu jsme spustili nový web REKLAMKA.cz s prezentací všech našich 54 služeb a online systém na rezervaci ploch REKLAMKA-PLOCHY.cz. Dále jsme na konci roku spustili nový e-shop s reklamními předměty a katalogovým textilem REKLAMKA-DARKY.cz.

Barth - media interiér

Jsme součástí skupiny BARTH, která zaměstnává přes 200 lidí a její roční obrat přesahuje 3 miliardy Kč. 
Najdete nás v areálu BARTH v Pardubicích, Hůrka 1798 pohromadě s Autocentrem BARTH, BARTH Caravanem, půjčovnou vozů BARTH Rent a našimi dalšími divizemi.

BARTH Reklamka areal

Dokážeme nastartovat vaše podnikání a vytvořit marketingový plán. 
Díky vám můžeme dělat to, co nás opravdu naplňuje, protože reklama nás baví…

Napište nám