Jak šel čas s BARTH Reklamka

První zmínka o naší společnosti se datuje na 1. září 1996. Příběh reklamní agentury se začíná psát v budově nádraží Českých drah, na náměstí Jana Pernera v Pardubicích.

 • 1996: Společnost BARTH – media, a.s. vstupuje na trh jako reklamní agentura se 7 zaměstnanci, která se s potřebným vybavením pouští na trh s TISKOVINAMI. Vyrábíme katalogy, letáky, brožury, vizitky, plakáty a vše ostatní. V Pardubicích nabízíme k pronájmu CITY LIGHT VITRÍNY – novinka pro celé město, kterou přinesla právě agentura BARTH - media.
 • 1998: Rozšiřujeme! Jeden ze zlomových roků pro společnost BARTH - media. Dne 4. května se BARTH - media stěhují do nových prostor na Hůrce. Nejen prostory, ale i služby společnosti se mění. Začínáme s pronájmem BILLBOARDŮ, navigačních tabulí a reklamy na mostech. Zároveň vzniká nové oddělení Výroby reklamy, které se vrhá do odvětví polepů vozidel, výloh, autobusů, trolejbusů, vrtulníků, lodí, tabulí, … prostě všeho, co se polepit dá.
 • 20002002: V tomto roce dochází k další výstavbě city light vitrín. Rozšiřujeme naši nabídku o nová města: Chrudim, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Kladno, Kutná Hora, Náchod a další.
 • 2004: Společnost BARTH - media se chce neustále zdokonalovat a přinášet zákazníkům opravdu prvotřídní služby – nastupuje nová řada KREATIVNÍCH GRAFIKŮ, kteří jsou připraveni pro tvorbu logomanuálů, prezentací a kompletních grafických podkladů pro vaše podnikání.
 • 2006: Po 10 letech je co slavit. Náš tým se rozrostl o 5 kmenových zaměstnanců a 3 externisty. Agentura šlape jako hodinky a proto se pouštíme do dalšího odvětví reklamy a tím je FIREMNÍ TEXTIL, REKLAMNÍ PŘEDMĚTY, POS materiály. Naši specialisté vyhledávají to nejlepší pro podporu vašeho podnikání. Absolvujeme několik odborných školení a stáváme se specialisty v oboru.
 • 2010: Chceme neustále přinášet to nejnovější a proto vzniká tým specialistů v oblasti SVĚTELNÉ REKLAMY.
 • 2012: Jdeme s dobou a vrháme se do ONLINE MARKETINGU. Umíme pro vás zařídit výrobu webu, tvorbu e-shopu, PPC reklamu, správu sociálních sítí. Umíme vaše zákazníky a partnery potěšit vhodně zvoleným direct mailingem.
 • 2016: Chceme tisknout o sto šest. Proto jsme se rozhodli rozšířit oddělení výroby o nového mazlíka, tedy nový tiskový stroj zn. MUTOH. Díky němu jsme rychlejší a naše práce efektivnější.
 • 2017: Dokážeme pro vás cokoliv. Včetně výše zmíněného pro vás zajistíme jakýkoliv event. Za ta léta se nám podařilo vybudovat silný, stabilní a spolehlivý tým, který čítá 27 zaměstnanců. Jsou v něm lidé, jejichž zkušenosti, přístup a nadšení jsou to, co dělá rozdíl od ostatních. Díky tomu vám nabízíme kvalitní fullservisové služby v oblasti reklamy.
 • 2018: Děláme pro vás weby a webovou analytiku, zlepšujeme vaši viditelnost v online světě. Už je nás přes 30 a dokážeme vyhovět téměř všem vašim požadavkům. Zároveň měníme název naší firmy na BARTH Reklamka a.s., aby náš název více zohledňoval to, co opravdu děláme.
 • 2019: Rozšířili jsme se o nové prostory pro výrobu a zakoupili nové technologie HP. Máme rádi přírodu a tak jsme veškerá osvětlení v našich kanceláří předělali na LED svícení.
 • 2020: Na začátku roku jsme zakoupili nový tiskový stroj MUTOH. V dubnu jsme spustili nový web REKLAMKA.cz s prezentací všech našich 54 služeb a online systém na rezervaci ploch REKLAMKA-PLOCHY.cz. Dále jsme na konci roku spustili nový e-shop s reklamními předměty a katalogovým textilem REKLAMKA-DARKY.cz.
 • 2021: Tento rok byl ve znamení oslav. V září si zaměstnanci a zákazníci BARTHu užili nezapomenutelnou oslavu 25 let Reklamky, kterou jsme uspořádali na pardubickém zámku. Také se celý tým Reklamky vydal na tři úžásné dny na teambuilding do Krkonoš. Během roku jsme samozřejmě i poctivě pracovali a za zmínku stojí polep firemní flotily pro společnosti Bovys nebo povedené polepy ZJP.
 • 2022: Ač se to zdá být nemožné, dosáhl náš tým i přes všechna úskalí tohoto roku nejlepších tržeb za celou historii firmy
  Spustili jsme nový projekt Reklamka TV, ve kterém moderátor Jakub Kotek provádí diváky životem v reklamní agentuře, realizacemi pro klienty a novinkami ve světě reklamy. Také jsme polepili 400 autobusů, 960 osobních vozidel a dodávek.
  Společnost BARTH zahajuje výstavbu nové budovy, do které se přesune celé oddělení výroby reklamy.
  A TÍM NÁŠ PŘÍBĚH NEKONČÍ...

Barth - media interiér

Jsme součástí skupiny BARTH, která zaměstnává přes 200 lidí a její roční obrat přesahuje 2,8 miliard Kč. 
Najdete nás v areálu BARTH v Pardubicích, Hůrka 1798 pohromadě s Autocentrem BARTH, BARTH Caravanem, půjčovnou vozů BARTH Rent a našimi dalšími divizemi.

BARTH Reklamka areal

Dokážeme nastartovat vaše podnikání a vytvořit marketingový plán. 
Díky vám můžeme dělat to, co nás opravdu naplňuje, protože reklama nás baví…

Napište nám